• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demir Oto Kurtarma Yol Yardım ( Karaman Oto Kurtarıcı )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Demir / Ali Demir

Motorlu araçlar hayatın her alanında yaşamı kolaylaştırmakta, zamandan ve emekten tasarruf sağlamaktadır. Fakat bütün bu avantajları yanında her motorlu aracın arıza, kaza potansiyeli de vardır. Yüzlerce parçanın uyum içinde çalışmasıyla hareket eden araçlarda en ufak bir sorun, yolda kalmanıza neden olabilir. Aracınızı daha fazla hareket ettirmeniz risk oluşturabilir. Bütün bu durumlarda aracınızın bir otoparka, tamirhaneye, servise çekilmesi icap eder. Bunu yapacak olan da oto kurtarma servisidir. Karaman merkezde faaliyet gösteren Demir Oto Kurtarma Yol Yardım (Karaman Oto Kurtarıcı) firmamız ile bizler uzun zamandır bu işi yapıyor, bölgemiz sınırları içinde her nerede bir sıkıntı yaşar, yolda kalır, kaza geçirir ve çekiciye ihtiyaç duyarsanız en yakın çözüm ortağınız oluyoruz.

Oto kurtarma işinde en önemli hususlar uzmanlık ve hızdır. Eğer tecrübeli bir ekipten destek almazsanız araçlarınız çekiciye yükleme, taşınma ya da çekiciden indirme sırasında mevcut olandan daha fazla zarar görebilir. Araçlarınız daha fazla hasar alarak maddi kaybınız artabilir. Hız ise hem sizin hem de diğer sürücülerin can ve mal güvenliği için önemlidir. Bazen aracınız trafiği kapatabilir, güvenlik zafiyeti oluşturabilir. Bu yüzden oto kurtarma servisinin her an hizmete hazır olup dakikalar içinde lokasyona ulaşması gerekir.

Karaman yol yardım sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler uzun zamandır bu işi yapıyor, donanımlı araçlarımız, uzman ekibimizle en hızlı çözümleri sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR