• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demir Otomotiv

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Hüseyin Demir

Adana oto servis ve tamirhane sektörünün en çok tercih edilen ve en öncü firmalarından biri olan Demir Otomotiv ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekten büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sektörün en iyi isimleriyle sizler için en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmak için daima çalışıyoruz ve gelişiyoruz.

Alanında uzman, deneyimli ve profesyonel ustalarımızla beraber sizler için daima en iyi hizmetleri sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Sektördeki yenilik ve değişimleri yakından takip ederek en güncel ve modern cihazları bünyemizde bulunduruyoruz ve sizlere en iyi hizmetlerin kapısını aralıyoruz. Gelişime ve değişime açık ustalarımızla sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz ve gelişen & değişen bu sektördeki yenilikleri gerekli eğitimleri alarak bünyemize katmaya devam ediyoruz.

Hafif ticari hasarlı araç onarımı, araç tamiri, hasarlı araç tamiri, oto modifiyesi, oto mekanik servisi ve daha birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ekspertiz raporu, genel araç muayenesi, araçlarınızın bakımı ve tamiri için en iyi adres olmaya devam ediyoruz. Tüm marka ve model araçlar için bizi gerekli hizmetleri sağlıyoruz. Uygun fiyat politikamızla sizlere en iyi fiyatlarla en iyi sonucu vadediyoruz. Yaptığımız iş için sizlere garanti vererek sonrasında bir problem çıkmadı dahilinde yeniden ilgileniyoruz ve hiçbir sıkıntı yaşamamanız adına elimizden geleni yapıyoruz. Bizler sizin için daima hizmet etmeye hazırız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR