• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demir Yapı İnşaat

Adres :

Kemerköprü Mah.elmalık Sok.no: 23 Bartın Ofis Devrekşube: Yeni Mahalle Atatürk Cad. No: 43 A Eski Enerjisa Ödeme Noktası Yanı Zonguldak Ofisi: Mithatpaşa Mahallesi Hayribey Sok No: 111 Finansbank Üstü Zonguldak Bartın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

demiryapi-yalitim@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 959 97 27

Whatsapp 2:

0 (530) 959 97 27

Bartın izolasyon mantolama yalıtım sektöründe başarılı projelere imza atan ve müşterilerinin güvenini ve rakiplerinin saygısını kazanan firmamız çalışmalarına yenilikçi vizyonu ile yön vermektedir. 2013 yılında Mehmet Demir tarafından kurulan firmamız, ısı yalımı, izolasyon, dış cephe kaplama ve mantolama uygulamalarının en kaliteli örneklerini göstermektedir.

Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimini dinamik ve uzman bir kadro ile buluşturan firmamız 6 yılda 10 binin üzerinde müşteriye erişmenin ve yüzde yüz memnuniyeti sağlamanın gururunu yaşamaktadır.

Yenilikçi vizyonu ile sektörünün öncüsü olan firmamız, müşterilerinden aldığı güçle daima kalite standartlarını ileri taşımanın yollarını araştırmaktadır. Piyasada en kaliteli hizmeti müşterileri ile buluşturan firmamız için, kalite yolculuğu süreklilik arz eder. Bu nedenle de bizler gerek ulusal gerek uluslararası ölçekte sektörümüzdeki yenilikleri ve gelişmeleri dikkatle izlemekte, bu yenilik ve gelişmelere paralel olarak kendimizi güncellemekteyiz.

Altyapımızdan teknolojimize, insan kaynağımızdan ürün ve hizmetlerimize kadar firmamız daima gelişerek büyüme yolunu takip etmiştir.

Müşterilerimiz için daha iyisini yapma hedefi ile yürüdüğümüz bu yolda, başarımızı sürekli kılmak için çok çalışmaktayız. Başarıda, kalitede ve müşterilerin beğenisi noktasında istikrarı sağlamak bizler için öncelikli gelmektedir.

Müşterilerimizin firmamızdan aldığı tüm hizmet ve ürünlerden yüzde yüz memnun kalması temel hedeflerimiz arasındadır. Bugüne kadar bunu başarmış olmanın mutluluğunu yaşarken, bu memnuniyeti devam ettirmek için de deneyimli ekibimiz ile hizmetlerimizi çeşitlendirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR