• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demirel Ağır Nakliyat Proje Taşımacılığı

Adres :

Uzay Çağı Caddesi 1139 Sokak No : 12/2 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adnan Demirel

E-Posta Adresi :

adnandemirel2009@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 874 83 40

Whatsapp 2:

0 (537) 874 83 40

Whatsapp 3:

0 (532) 621 34 65

Firmamız, Ankara sanayi makineleri sektöründe kurucu değerlerinden asla taviz vermeyen hizmet anlayışı ile öncü kurumlar arasında yer almaktadır. Yenimahalle’de bulunan firmamız, müşteri memnuniyetini misyon odağına koyması, iş ahlakı ve etik kurallara verdiği değer, teknolojik gelişmelere açık yapısı ile kurulduğu günden bugüne başarısını istikrarlı bir şekilde sürdürmüştür.

Güven, iş hayatında en önemli erdemler arasında yer alır. Bizim için de müşterilerimizin gözünde güvenilir bir firma olmak büyük önem taşımaktadır. Bu yolda attığımız sağlam adımlarla bu hedefe ulaştık. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güven temelli ilişki sayesinde saygın bir marka olmayı başardık. Yaptığımız işte kalite standartlarını üst seviyede tutmaktayız. Bu anlayış çerçevesinde sektörümüzün lider firması olmaktan gurur duymaktayız.

Sektörde uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyime sahibiz. Bilgi birikimimizi daima artırmayı, yeniliklere açık olmayı, sektörel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek bu gelişmelere adapte olmayı kurulduğumuz günden bu yana önemsedik ve adımlarımızı hep bu yönde attık. Bu sayede siz müşterilerimizin de desteği ve bu destekten aldığımız güç ve motivasyon ile büyüdük.

Ağır nakliyat proje taşımacılığı sektöründe deneyim sahibi çalışkan ekibimiz ile müşterilerimizin bir numaralı çözüm ortağıyız. Müşterilerimizin hayatını verdiğimiz hizmet ve ortaya koyduğumuz pratik çözümlerle kolaylaştırmaktayız. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda en iyi hizmeti en iyi fiyatlandırma ile sizlerle buluşturmaktayız. Hizmet kalitemizi her zaman bir adım daha ileri taşımanın ve geliştirmenin peşindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR