• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demirhan Demir Doğrama

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Duygu Sokak No: 14 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyfettin Demirhan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 933 87 49

İstanbul gibi büyük bir ilimizde ferforje ve metal dekorasyon hizmeti sunmakta olan Demirhan Demir Doğrama isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu heyecanla paylaşıyor. Günümüzde hemen hemen her alanda ihtiyaç duyduğumuz bu firma bizlere yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet sunmaya devam ediyor. Kurulduğu günler bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişiyor ve halka daha geniş yelpazeli bir hizmet sunmaya çabalıyor. Müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte olan değerli firmamızın çok yoğun bir müşteri kitlesine de sahip olduğunu biliyor muydunuz?

İstanbul ferforje ve metal dekorasyon kapı pencere sistemleri, sineklik sistemleri, kapı pencere korkuluk sistemleri, merdiven korkuluk sistemleri, çatı sistemleri, demir doğrama, PVC doğrama gibi yüzlerce hizmeti ile karşınızda. Son derece tecrübeli ve çalışkan kadrosu ile müşterilerine eşi benzeri olmayan bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olarak zirveye doğru sağlam ve büyük adımlar ile ilerlemektedir. Daha önce benzeri bir hizmete denk gelmediğinizi iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Sosyal medya hesabımız üzerinden bizleri takip ederek sunmuş olduğumuz tüm hizmetlere anında ulaşabilir ve oturduğunuz yerden değerlendirme yapabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi ve hizmet için bizlere iletişim numaramız üzerinden de ulaşabilirsiniz. Firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR