• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demirhan Oto Kurtarma

Adres :

Yenidoğan Mahallesi Merambagi Sokak No: 76 Odunpazari Eskişehir Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veli Demirhan

E-Posta Adresi :

velican4363@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 977 68 37

Whatsapp 2:

0 (536) 643 24 37

Demirhan Oto Kurtarma :oto kurtarma sektörü için sürekli olarak yenilik ve çalışmalar sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Profesyonel çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerde, alanında deneyimli çalışan kadromuz yer almaktadır.Demirhan Oto Kurtarma firması olarak, daha çok kitleye hitap edebilmek için günümüz teknolojinden yararlanmakta ve müşterilerimizin ortak sorunlarına hitap edebilecek şekilde işlemler sağlamaktayız.Demirhan Oto Kurtarmaolarak kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, sektörde öncü markalar arasında yer alma hedefi içerisindeyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde dürüst, ahlaklı ve güvenilir hizmetleri sağlama amacı içerisine girmekteyiz.

Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR