• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demirkaya Mermer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihangir Öztürk

Demirkaya Mermer 1993 yılında İstanbul 1000M2 lik üretim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Önceleri toptan mermer satışında faaliyet gösteren firmamız sonrasında uygulama alanında Türkiye'nin değişik yerlerinde sayısız projeye imza atmıştır.

2008 yılında 3000 M2'lik Çayırova'daki modern üretim tesislerine taşınarak Anadolu ile İstanbul'un buluştuğu noktada faaliyetlerine devam etmektedir.
Müşteri Memnuniyeti ve güvenini ilke edinen Firmamız, profesyönel kadrosu ile kaliteli ürenleri zamanında ve eksiksiz olarak uygun fiyatlarla sunmaktadır. Geniş ürün yalpazesi uygulama projeleri ve ürettiği çözümlerle yarattığı mekanları kalıcı kılan Demirkaya geleceğin mekanlarını geçmişin motifleri ve taşın doğallığı ile uygulamaktadır.
Sektöre girdiği günden beri sektördeki yenilikleri ve üretim teknolojilerini takip etmeye çalışan firmanın 20. yıl hedeflerinde ISO 9001:2008 kalite belgesini almak ve yurtdışı uygulama projeleri ile yurtdışına açılmak vardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Kurban Bayramı Tatili nedeni ile firmamız 18.07.2021 ile 26.07.2021 tarihleri arasında hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı info@solidogrup.com mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar