• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Demsa Oto

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Samet Ahmet Odabaşı

  • firma instagram

Demsa oto işletmesi olarak Antalya ili Muratpaşa ilçesinde hizmet veren işletmeler arasında yer almak ile birlikte aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden birisi olarak bulunmaktayız. Siz müşterilerimize yedek parça hizmeti sunmaktayız. Arızalan araçlarınızın arızalanan parçalarının tamiri mümkün olmadığı zaman devreye biz girerek sizlere piyasa şartlarına göre çok daha uygun fiyatlı ve tamamen orijinal parçalar satarak otomobillerinizi çok kaliteli bir şekilde tamir etmenize yardımcı oluyoruz. Sizlere sattığımız tüm otomobil parçaları tarafımızca 2 sene garanti altındadır. Bu iki sene içerisinde herhangi bir sorun, sıkıntı yaşarsanız eğer parçanın değişim işlemlerini karşılayarak her türlü zararınız tarafımızca karşılanıyor. Bu sayede siz müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak suretiyle kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Sizlerin de otomobillerinizin arızalı parçaları var ise eğer işletmemize uğrayarak tamamen orijinal olan yedek parçalarımızdan satın alarak sıkıntılarınızı en kaliteli bir şekilde çözebilirsiniz. Ayrıca parça satışı yapan elemanlarımızın yaptıkları meslekte tecrübeli olmaları otomobil ustalarının sizleri yanlış yönlendirme ihtimallerine karşın sizlere çok büyük yardımı olmaktadır. Ustalar sizlere bazen yanlış parça ismi vermektedirler. Bizler araç bilgilerinizi özel sistemimize girmek suretiyle sizin aracınıza uygun parçayı bularak sizlere veriyoruz. Bu sayede aracınıza yanlış parça takma riski ortadan kalkmış oluyor.

Antalya oto sektöründe hizmet veren işletmemiz müşterilerimize her zaman en üst seviyede ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Sizleri de işletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR