• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Denge Motor

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Aksoylar

Denge Motor, Eskişehir/ Tepebaşı’ nda siz değerli müşterilerimiz için en kullanışlı ve pratik ürünleri sizlere sunarak hizmet vermektedir. Alışveriş sektöründe alanında en başarılı çalışmalara imza atan firmamız, gün geçtikçe daha da talep edilmektedir. Denge Motor, müşterilerini en güler yüzü ile ağırlayarak onları memnun etmek için büyük çaba sarf etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin güvenilirliği ve markası ile de kendine güvenen yapısı ile müşterilerimizi mağdur etmemektedir.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ise; bisiklet satışı, motosiklet satışı, yuki motor satışı, bianchi bisiklet satışı ile tedarik ettiğimiz ürünleri bilindik marka seçimi ile müşterilerin kafasında soru işareti bırakmadan en kaliteli ve güvenilir ürünleri karşılarına çıkarıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde uluslararası katile standartlarına uygun , kaliteli ürün ve hizmetler ile müşteri odaklılığını en üste çıkararak, sorumluluk sahibi, değer katarak ve değerleri dikkate alarak sektöre yön veren yapımız ile, sektörde en çok tercih edilen kuruluş olmayı başardık. Sunduğumuz ürünler için müşterilerimizin ekonomik menfaatlerini de dikkate alarak optimum maliyet ve rekabetçi dengeyi gözetmek ticari felsefemiz olmuştur.

Vizyonumuz, bulunduğumuz bölge ile kalmayıp Türkiye’ nin her yerine güvenilir ve kaliteli hizmeti ulaştırıp sunan, köklerine bağlı ve kaliteyi önemseyen lider bir firma olmaktır. Misyonumuz ise müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak en doğru ürünü ve hizmeti sunan, etik değerlerinin farkında, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran bir firma olmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR