• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Organizasyon

Adres :

Ayrancılar Fevzi Çakmak Mahallesi 22.sokak No: 142/a Torbalı/izmir İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

portorlogos80@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 657 89 83

Whatsapp 2:

0 (541) 583 26 98

Whatsapp 3:

0 (507) 657 89 83

Whatsapp 4:

0 (541) 583 26 98

Eğlencenin en güzelini müşterilerimize yaşatarak, her an onların mutluluğuna ortak olarak uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız sayesinde her zaman bilinçli ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Müşterilerin beklentilerini anlayan ve onların beğenilerini dikkate alarak çalıştığımız ekibimizle, mutlu günleriniz için hazırlanmış organizasyonlar düzenliyoruz.

Nişan, doğum günü ve parti organizasyonları gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin geri dönüşleri sayesinde İzmir organizasyon alanında ne kadar önemli bir yer edindiğimizin farkındayız. Bu bilinçle son derece profesyonel bir şekilde çalışma hayatımıza devam ediyoruz.

Tüm güzel ve mutlu günlerinize renk katmak, doğum günlerinizde, nişanınızda, bebeğinizin doğumu gibi çok önemli ve neşe verici anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmak istediğinizde bizde verdiğimiz hizmetlerimizle sizlerin yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kutlamak istediğiniz her an, kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek adına vermek istediğiniz her parti bizler için son derece önemli olduğundan işimizi severek ve emek vererek yapıyoruz. Düzenlediğimiz her organizasyonun muhteşem sonuçlarını gördüğümüzde gösterdiğimiz tüm çabaya değdiğini anlıyoruz. Bizler tüm tecrübemizi, özenle çalıştığımız her anımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz.

En iyisini arzulayan müşterilerimize bunu sunmak için çok sıkı çalışıyor ve göstermiş olduğumuz bu azimden gurur duyuyoruz. Her zaman bu güzel beklentileri karşılamak ve sizlerin mutlu anlarına ortak olabilmek bizim daimî amacımızdır. Her zaman, daha iyiye gitmek, ilerledikçe kendimizi yenilemek ve daha da güçlenebilmek hedefimiz olmuştur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR