• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Parti Süsleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Kılıç

Partiler, organizasyonlar hayatın en unutulmaz anlarıdır. Geleceğe bırakılan en güzel hatıralar buralarda yakalanır. Bütün güzellikleri ve eğlenceleri yanında bu organizasyonları hazırlamak ise oldukça zordur. Mekan düzenleme, parti malzemelerini tedarik etmek, kutlamanın konseptine uygun parti malzemelerine ulaşmak oldukça meşakkatlidir. İstanbul Beykoz’da faaliyet gösteren Deniz Parti Süsleri firmamız bütün bu sorunları ortadan kaldırarak en büyük çözüm ortağınız olmaktadır.

İstanbul ambalaj sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız geniş ürün yelpazesiyle her ihtiyacı karşılayabileceğiniz bir yerdir. Organizasyonlarınızı firmamızda bulabileceğiniz yüzlerce farklı süs ile çok daha renkli, çok daha keyifli hale getirebilir, göz alıcı konseptler oluşturabilirsiniz. Profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firma olarak tecrübemizi her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına aralıksız çalışıyor, yenilikçi, kaliteli, dürüst hizmetlerin merkezi olmayı sürdürüyoruz. Geniş ürün yelpazemizi hep daha da zenginleştirerek çağdaş çözümler üretiyoruz. Alandaki en son yenilikleri oldukça kısa sürede sistemimize entegre ederek müşterilerimizin en kaliteli ve en modern hizmet seçenekleriyle tanışmasını sağlıyoruz.

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bunun için müşterilerimizin ihtiyaçlarını, taleplerini, isteklerini en iyi biçimde tespit ediyor, en doğru ürün gruplarıyla tam zamanında çözüme kavuşturuyoruz. İç dış mekân volkanları, pasta mumları, kullan at parti malzemeleri, hediyelik eşyalar, tabak, bardak, çatal, kaşık, ışıklı ledler, kostümler, mevlit malzemeleri, kapı süsleri, hastane odası süsleme, özel gün fotoğraf çekimi ve çok daha fazlasını tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR