• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Yıldızı Çamaşırhanesi

Adres :

Göcek Mahallesi Tomaş Sokak No: 12 A Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatihcan Topal

E-Posta Adresi :

topal384@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 393 48 52

Hayatın yoğun koşuşturmacası içerisinde pek çok şeye zaman kalmamaktadır. Bunların başında ise büyük ya da küçük parça fark etmeksizin yıkanması gelmektedir. Ayrıca çeşitli parçalarında ütülenmesi gelmektedir. Deniz Yıldızı Çamaşırhanesi olarak sizlerin yerine eşyalarınızı temizleyerek teslim etmekteyiz. Böylelikle sizlerde iş listenizden bazı kalemler çıkartmış olmaktasınız.

Sunduğumuz hizmetlerimiz söz konusu olduğunda kaliteli ve güvenilir bir çalışmayı sizler ile buluşturmayı amaçlamaktayız. Lekeler çok çeşitlidir. Her birinin çıkarılması için farklı yöntemlere ve deterjanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Özel formülasyona sahip malzemeler ile teknolojik ve modern makineler alanında uzman personelimizin elinde gerçek anlamlarını bulmaktadırlar. Hizmetlerimiz kapsamında tişörtten çoraba kadar bütün kıyafetlerinizi yıkatabilirsiniz. Dilerseniz de ütü hizmetimizi de tercih edebilirsiniz.

Kıyafetlerin dışında çarşaf, nevresim, battaniye ile pike bunların yanında yastık kılıfı ile alezde yıkama hizmeti de vermekteyiz. Özellikle de bu tür tekstil ürünleri çok fazla kullanılmaktadır. Sağlık açısından en uygun şekillerde de temizlenmesi gerekmektedir. Bizler sahip olduğumuz tecrübe ile yıkama ve kurutma işleminden sonra aldığınız ilk günkü gibi hali ile teslim etmekteyiz.

Havaların ısınması ve denize girme sezonunun başlaması ile de havlularda daha çok kullanılmaya başlanmaktadır. Büyük ya da küçük havlularınızı, ayak havlusu ve normal havlularınızı yıkama hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Masa örtüsü, kırlent, branda, havlu kılıf, paspas, peştamal yıkama da zengin hizmet yelpazemiz içerisinde bulunan diğer hizmetlerimizdir. Muğla temizlik sektöründe oldukça iddialıyız. Çünkü sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler