• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Denizkızı Cafe Restaurant ( Nadir Hocanın Yeri )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nadir Yüksel

  • firma fb
  • firma instagram

İşletmemiz; Muğla restoran sektöründe siz değerli müşterilerimize ev yemekleri hizmeti vermektedir. Restoran olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar ev yemekleri çeşitlerimiz ile bölgemizin en çok tercih edilen mekânlarından biri olduk. Gerek mutfağımız gerekse restoran bölümümüzde gösterdiğimiz hijyen, temizlik ve titizlik anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi son derece nezih bir ortamda ağırlamaktayız.

Restoranımızda sabah kahvaltılarınızı saç böreği ya da gözleme eşliğinde yapabilirsiniz. Aynı zamanda diğer öğün yemeklerinizi keyifle yiyebilir, ailenizle hoşça vakitler geçirebilirsiniz. Restoran olarak perakende veya toplu yemek siparişleri almaktayız. Bunun için alo paket yemek siparişi hattımızdan bizi arayarak isteğinize göre tercih menüsü oluşturabilirsiniz. Menülerimiz yaprak sarmasından ekşili tavuğa ve saç böreğine kadar oldukça geniş bir yelpazededir. Dolayısıyla kendimize has tariflerle hazırladığımız tüm ev yemeği çeşitlerimiz ile yıllardır sektörde hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Ev yemekleri restoranı olarak temel çalışma prensibimiz; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde müşterilerimiz ile aramızda her zaman güven bağı oluşturduk. Dolayısıyla sipariş aldığımız andan itibaren tüm ev yemeği çeşitlerimizin malzeme seçiminden hazırlanmasına; pişirilmesinden teslimatına kadar her aşamayı titizlikle yürütüyoruz. Ev yemeklerimizin hazırlanmasında kullanılan tüm malzemeler doğal ve organik olup, güvenilir yerlerden günlük olarak tedarik edilmektedir.

Ev yemekleri restoranı olarak amacımız el emeği ve sunum estetiği ile harmanladığımız tüm yemek çeşitlerimizi en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunabilmektir. Bunun için kalitemizden asla taviz vermeden sektördeki sürekliliğimizi sağlamak en büyük hedefimizdir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR