• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Derin Optik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ezgi Güngör

reklam logosu
  • firma tw
  • firma instagram

Gözlük modelleriyle dikkatleri çeken firmamız Derin Optik birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara alışveriş sektörü içinde optik firmalarının yeri büyüktür. Firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetler; lens, erkek kadın ve çocuk gözlük çeşitleri, güneş gözlükleri, gözlük çerçeveleri, gözlük aksesuarları ve gözlük tamiri ve satışı olarak sayılabilir. Tüm Çankaya ve çevresine hizmet vermekteyiz. Hemen her marka model gözlüğü firmamızda bulundururuz.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır. Çok geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Hem göz sağlığınız için çalışırken bir yandan da estetik anlamda da zevkinize uygun gözlüklerin satışını yapmaktayız. Çalışanlarımız işlerinde uzman, güler yüzlü, profesyonel anlamda tam donanımlı bilgi sahibi olan kişilerdir. Numaralı gözlük satışında son teknolojiden yararlanan firmamız gerekli tüm işlemleri büyük bir ustalıkla yapmaktadır. Lens ve güneş gözlüklerinde de tüm gelişme ve yenilikleri takip ederek firmamızda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda uygulamaktayız.

Kurumlarla yapılan anlaşmalarla ve SGK ile anlaşmalı neticesinde firmamızdan gözlüklerinizi indirimli olarak çok makul fiyatlardan alabilirsiniz. Göz sağlığınızı sizin için düşünüp en kaliteli ürünleri, dünya markalarını, yeni ürünleri sizler için firmamıza getiriyoruz. Çocuk gözlüklerinde de kırılmayan yapıda, darbelere karşı korunaklı gözlüklerin satışını yapıyoruz. Zaman zaman özel günlerde yaptığımız kampanyalarla uygun fiyatlı olan ürünlerimiz daha da cazip hale getiriyoruz. Firmamız uzun zamandır sektörde hizmet vermiş ve öncü konuma gelmiştir. Kısa sürede başarılı hizmetleriyle tanınan firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmıştır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR