• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Derinsu Halı Yıkama Fabrikası

Adres :

Örmeaç Mah.3121 Numaralı Sokak B Metal Sanayi Sitesi Kocasinan Kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alişhan Sabuncu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 075 40 38

Whatsapp 2:

0 (555) 074 40 38

Whatsapp 3:

0 (555) 075 40 38

Whatsapp 4:

0 (555) 074 40 38

Derinsu Halı Yıkama Fabrikası

Temizlik sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Derinsu Halı Yıkama Fabrikası olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR