• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Dermani Optik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sercan Dermani

  • firma fb
  • firma instagram

Gündelik hayatta gözlerinizi güneşten koruyabilmek ve estetik bir görüntü elde edebilmek gibi amaçlarla kullandığınız güneş gözlükleri ve dereceli gözlükler sürekli kullanım sonucu yıpranabilir ve arıza oluşturabilir. Bu gibi durumlarda gözlüklerde tamirat gerçekleştirilmesi veya yeni bir gözlük alarak kullanılmaya başlanması gerekir. Her iki noktada hizmet alabilmeniz için Ankara Polatlı ilçesinde Dermani Optik olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Dermani Optik işletmesi olarak Ankara alışveriş sektörü içerisinde gözlük ürünleri konusunda çok özel bir yapı ile binlerce ürünü sizlere ulaştırıyoruz. Şehrin tam merkezi bir noktasında bulunan işletmemiz sayesinde 365 gün yeni gözlük modellerine ulaşabilir ve özellikle dereceli gözlük gibi ürünlerde reçete karşılama hizmetleri alabilirsiniz. Bu kapsamda firmamız sizlere gözlük tamiri ve servisi hizmetleri ile birlikte güncel gözlük modellerini ve lens modellerini sunmaktadır.

Reçeteleriniz ile birlikte firmamıza başvurduğunuzda, ürünlerin üstüne ek olarak en uygun fiyatlarla daha üstün gözlük çerçevesi modelleri ve gözlük camı modellerini kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca güneş gözlüğü konusunda da hem kendiniz için kullanabileceğiniz en iyi ürünleri hem de hediyelik olarak tercih edeceğiniz ürünleri firmamızdan çok zengin seçenekler ile seçebilirsiniz.

Firmamız sayesinde seçmiş olduğunuz gözlükler, çok uzun yıllar garantili bir kullanım oluşturacaktır. Garanti kapsamında karşılaştığınız tür sorunlarda gözlüklerinizi tekrar firmamıza teslim ederek, değişim veya onarım talep edebilirsiniz. Firmamız her yıl güncellenen gözlük modelleri ile size uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR