• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dersim Et Mangal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Zan

Tunceli fast food sektörü olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak çalışmalarımızı sürdürmek. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden daha kıymetli. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak sektörde bulunduğumuz konuma geldik. Başarımızı tetikleyen en önemli faktörün de ciddi manada müşteri memnuniyeti olduğunu düşünüyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet ile kazandık. Kaliteli hizmet anlayışımızın başında mutfağımızda kullandığımız kaliteli ürünler geliyor. Bütün ürünlerimiz tarladan mutfağımıza geliyor. Sebzelerimiz ve bütün gıda ürünlerimiz tamamen organikti. İnsan sağlığı firma olarak bizim en önemli ilkelerimiz arasında yer alıyor. Siz değerli müşterilerimizin sağlığına zarar verecek hiçbir ürünü kesinlikle mutfağımıza sokmuyoruz. Bütün ürünlerimiz tek tek incelendikten sonra pişme aşamasına geçiriliyor. Restaurantımızda adana, çöp şiş, paça, balık, çorba ızgara, karışık, yoğurtlu adana, kanat, piliç pirzola, piliç şiş gibi daha sayısız yemekler yapılıyor. Bu birbirinden güzel yemeklerin yanında her yöreden ayrı ayrı toplanan mezeler ile sıcak ve soğuk içecekler de sunuluyor. Müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi gören yemeklerimiz her zaman memnuniyet ile karşılandı.

Sektör içerisinde oldukça iddialıyız. Sadece restaurantımıza gelerek değil sipariş numaramızı arayıp bizimle iletişime geçerek de bu muhteşem lezzetleri tadabilirsiniz Sipariş ettiğiniz yemekler özenle paketlenip sıcak şekilde bulunduğunuz adrese teslim edilmektedir. Toplu siparişlerinizi en az iki gün önce verirseniz bizim açımızdan daha iyi olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR