• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Designed By Safi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sabiha Hanım

İzmir alışveriş sektöründe örgü ürünleri için gösterdiğimiz faaliyetlerimiz ile hobi alanınız olan örgüye farklı seçenekler sunuyoruz. Örgü çanta modellerimiz ile örgü sevdalısı olan müşterilerimizin isteğini yapıyoruz. Örgü geçmişten günümüze kazak, hırka, şapka, yelek, yatak örtüsü gibi birçok üründe teknik olarak kullanılmaktadır. Gençlerin de merak saldığı örgü için temin ettiğimiz malzemelerimizle daha üretken bir gençlik kazanıyoruz.

Örgünün birçok tekniği ve malzemesi bulunmaktadır bundan dolayı işletmemizde her nevi malzemeye yer vererek örgü işlerinize destek oluyoruz. Hanımların vazgeçilmezi örgü en çok ürün elde edebileceğimiz bir konsept mesela örgü elbise, çocuk battaniyesi, minder kılıfı gibi alanlarda kullanılmaktadır. Hobi amaçlı yapabileceğiniz gibi yaptığınız ürünleri satarak kendinize kazanç edinebilirsiniz.

Örgü çanta modellerimizle daha etnik ve otantik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Anadolu kadınının yıllarca sürdürdüğü bir gelenek olan örgü malzemelerimiz ile motif motif ürün çıkarmanız mümkün. Farklı renklerde ve özelliklerde iplerimiz ile aradığınızı parmaklarınızın ucunda bulacaksınız. İstediğiniz desen, model ve ebatta öreceğiniz kazak ve benzeri giyecekler için kış mevsimine hazırlığınızı yaparsınız. Yeni doğan bebeğinize kışın üşümesin diye öreceğiniz bir battaniye ile ona çok iyi bir koruma sağlayabilirsiniz.

Örgü malzemelerimizin kapsamı geniş olduğu için her çeşit örgü formatına uyum sağlayan aparatları bulabilirsiniz. Böylece bu senenin modası olan atkıyı, bereyi, eteği, yeleği artık kendiniz hazırlayıp daha marjinal bir görünüm yakalarsınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR