• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Destek Oto Çekici

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Fırat

Motorlu taşıtların tarihi çok eski olmasa dahi ortaya çıkışına sebebiyet veren parçalarının tarihi oldukça eskidir. Yakın zamanda insan hayatına giren şimdilerde her daim kullanılan ve ihtiyaç duyulan motorlu taşıtlar kendi içeriklerinden çeşitli modeller ve içeriklere sahiptir. Hemen hemen herkesin kendine ait bir çeşit motorlu taşıtı olması beraberinde çeşitli hizmetlere ihtiyaç alanları yaratmıştır.

Çeşitli hizmet alanları içerisinde yer alan ve belki de en ihtiyaç duyulanı oto çekici hizmetidir. Çeşitli nedenlerden yolda kalma durumu ile hemen hemen herkes karşılaşabilmektedir. Bunun için de hizmet verirken müşterilerimizin isteklerini yakından takip ederek bir hizmet profili geliştirmiş bulunuyoruz. Son teknolojiyi yakından takip ederken güvenilir ve kaliteli şekillerde hizmeti müşterilerimize ulaştırıyoruz.

İleriye dönük hareket ederken müşterilerimizi odak noktamız yaparak hizmet profilimizi şekillendirmekteyiz. Bu da olumlu geri bildirimlerimizi almamıza olanak sunuyor. Kolaylıkla erişilen kumrumuzda yolda kalma durumunda istenen oto çekici işleminden faydalanmak mümkündür.

Kocaeli Gebze Destek Oto Çekici adı ile müşterilerimize ulaşırken haftanın her gününde ve her saatinde erişime olanak sunma bilinci ile hareket etmekteyiz. Hasarlı olan araçların ya da herhangi bir hasarı olmadan da gereken durumlar üzerinde durarak hizmet vermeye özen göstermekteyiz.

Uzman ekip üyelerimiz alanında deneyimli kimselerden meydana gelirken bu konuda gereken konular üzerinde ayrıca durarak araçların kurtarılma işleminde güler yüzlü hizmet vermektedir. Diğer yandan merak edilenler için bizlerle iletişime geçmek basittir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR