• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Detay Temizlik Hizmetleri

Adres :

Abidinpaşa Mahallesi Bağlarbaşı Caddesi No: 14/a Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Bölük - Ali Bölük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 768 79 50

Whatsapp 2:

0 (542) 284 05 60

Temizlik sektöründe hizmet veren Detay Temizlik birmilyonnokta.com üyesidir. Firma olarak uzun yıllardır ilimizde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize profesyonel ekibimiz ve birinci sınıf kalitede temizlik ürünlerimizle her türlü teknolojik imkanlara sahip bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bize emanet ettiğiniz eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden her türlü leke ve kokudan arındırıyoruz. Müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamayı prensip haline getirmiş bir firma olarak sizlerin huzurundayız.

Ankara temizlik firması olarak temizlik konusunda iddialıyız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi hizmetleri sağlamaktayız. Kaliteli hizmet vermeyi görev edinmiş bir firma olarak koltuk, çekyat, yatak ve sandalye temizlik işlemlerini itina ile yerine getirmekteyiz. Ayrıca merdiven temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerini de sürdürmekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanda sizlerin sağlığını da ön planda tutarak işlemlerimizi tamamlıyoruz. Daha huzurlu ve hijyenik bir ortam için anlamlı dokunuşlar yapıyoruz. Firmamız bölgede etkin faaliyet göstermiş ilk günden beri kesintisiz bir şekilde hizmetlerine devam etmiştir. Bugün titizlik ve istikrarla aynı şekilde yoluna devam etmektedir.

Müşterilerimiz için üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmenin mutluluğunu her hizmetimizde yaşamaktayız. Sektörümüzdeki teknik ve teknolojik gelişmeler, hizmet verdiğimiz bölgede müşterilerimizin talep ve beklentilerini dikkate alarak yürüttüğümüz hizmet politikamızla üstün başarı sağlamış bir firma olarak huzurunuzdayız. Firmamız müşterilerinin bütçesine hitap eden uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR