• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Devran Döner

Adres :

Karaova Mah. Menderes Bulvarı No: 81/ C Mumcular Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Devran Özer

E-Posta Adresi :

devranozer365@gmail.com

Günümüzde dışarıda yenilen yemekler arasında en çok döner tüketiliyor. Döner, lezzetli olmasıyla birlikte doyurucu özelliği ile insanlar tarafından tercih ediliyor. Öğrenciler, çalışanlar, aileler dışarıda yemek yiyecekleri zaman çoğunlukla döner yemeyi tercih ediyor. Devran Döner ekibi olarak bizler de değerli müşterilerimizin lezzetli döner yemesi için hizmet vermekteyiz. Muğla restaurant sektöründe uzun süredir çalışmalarımızla varlığımızı koruyoruz. Bilgi ve birikimlerimizle birlikte mutfakta görevli ekibimizin el lezzeti sayesinde lezzetli ve güvenilir dönerlerimizi sizlere sunuyoruz.

Restoranımız ulaşım konusunda sizleri zorlamıyor. Kolaylıkla restoranımıza ulaşabilir, ailenizle ya da arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip restoranımızda ekibimizle uyum içerisinde çalışıyoruz. İşimizi severek ve ilgiyle yapmamız sayesinde çalışmalarımızda hataya yer vermiyor, müşteri memnuniyetini koruyoruz. Restoranımızda birçok lezzet sizlere sunuluyor. Tavuk döner çeşitlerimiz ve et döner çeşitlerimizle birlikte tava ciğer, köfte çeşidimiz de bulunuyor. Yemek çeşitlerimizin yanında salata, meze, atıştırmalık ve içecek çeşitlerimiz de bulunuyor.

Mutfakta ve serviste her zaman titizlikle hareket ediyoruz. Yemekleri hazırlarken doğal, taze ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Yemeklerin lezzetli olmasına dikkat ettiğimiz kadar sağlıklı olmasına da dikkat ediyoruz. Restoranımızda paket servis hizmeti bulunuyor. Böylelikle adresinize yemek siparişi verebiliyorsunuz. Ücretsiz paket servisimizden faydalanmanız için herhangi bir sipariş alt limiti bulunmuyor. Devran Döner ailesi olarak güler yüzlü, samimi, saygılı ve dürüst kişiliğe sahip kadromuzla sizleri restoranımızda ağırlamaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR