• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diamond Perde Ev Tekstili

Adres :

Dalyan Mah. Recep Bilginer Cad. No: 108/a ( Yeni Kargocular Civarı ) Konya » Beyşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tarık Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 266 58 18

Whatsapp 2:

0 (534) 306 63 80

Diamond Perde Ev Tekstili, birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Bir evin dekorasyonunu tamamlamak ve mobilyaları öne çıkarmak için perdelerimizi doğru seçmek gerekir. Halk arasında pek popüler olan evi perde gösterir lafına, biz de firma olarak katılmaktayız.

Perde seçimi odanın işlevine göre farklılık göstermelidir. Uzun, kısa, stor gibi pek çok çeşide sahip olan perdelerinizin, kumaşı oldukça kaliteli olmalıdır ki eviniz de kaliteli dursun. Renk, kumaş, desen gibi pek çok seçeneği de olan perde seçiminizde firmamız yardımınıza koşuyor. Deneyimli ve tecrübeli çalışan kadromuz sayesinde siz müşterilerimize perde konusunda danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

Evinizi dekore ederken her eşyaya nasıl özeniyorsak perdelerimize de öyle özen göstermeliyiz. Mobilyalarınızın tarzını kendinizi yansıtacak şekilde seçersiniz. Aldığınız ürünün evinizin duvar ve mobilya rengine ayrıca halınızla olan uyumuna dikkat etmelisiniz. Perdelerinizin de odaya ve mobilyalara uyumlu olduğuna dikkat edin. Diğer bir önemli olan konu ise pencerelerinizin nasıl olduğudur. Pencere kullanımının kolay olacağı perde mekanizmasını seçmelisiniz. Günlük hayatı kolaylaştırmak için verdiğimiz danışmanlık hizmeti, müşterilerimizi oldukça memnun etmektedir.

Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren işletmemizde en kaliteli ve şık ürünleri satışa sunmaktayız. Profesyonel kadromuz, bütün sorularınızı yanıtlayabilecek eğitime ve tecrübeye sahiptir. Ürün alırken aklınıza takılan her soruyu çekinmeden sorabilirsiniz. Size Konya tekstil giyim sektöründe hizmet vermekten gurur duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR