• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Digiturk Edirne Digitrak Yetkili Teknik Servis

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Caner Çalılı

Digitürk uzun yıllardır ülkemizin en zengin içeriğe sahip dijital platformudur. Televizyon anlayışına apayrı bir boyut kazandıran Digitürk benzersiz içeriklerle bir TV’den çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Televizyonun klasik imkânlarının daha kalitelisini eksiksiz biçimde sunan platform, spor, belgesel, film gibi farklı içeriklerle başka hiçbir yerde bulamayacağınız içerikleri sizlere sunuyor. Evlerinizin iş yerlerinizin bir şölene dönüşmesini sağlıyor. Üstelik farklı paketler, ücretlendirmeler ve ödeme seçenekleri ile herkesin sahip olmak istediği yayınlara dilediğince ulaşabilmesine olanak sağlıyor. Digiturk Edirne Digitrak Yetkili Teknik Servis olarak Digitürk ayrıcalıklarını bölgemiz halkıyla buluşturuyoruz.

Edirne teknik servis sektöründe uzun yıllardır hizmet veren işletmemiz, kalitesi ve güvenli uygulamalarıyla herkesin takdirini kazanmış, %100 müşteri memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir. Digiturk bölge bayii ve teknik servisi olarak daima en güncel hizmetleri en yüksek kalitede sizlere sunuyoruz. İnisiyatif almaktan çekinmiyor, sizlerin en iyi yayın ve sistemlere kavuşmanız için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Zaman zaman bayimize özel kampanyalar düzenliyor, abonelim, kurulum, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz çok daha avantajlı fiyat seçenekleriyle tercihe sunuyor, TV’lerinizde görmek istediğiniz bütün yayınları izleyebilmenizi sağlıyoruz.

Digiturk Edirne Digitrak Yetkili Teknik Servis olarak daima kendimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz. Gerek Digiturk gerekse teknolojideki yenilikleri çok yakından takip ediyor, kendimizi her zaman güncel tutmayı başarıyor ve birbirinden ayrıcalıklı hizmetlerimizi 7/24 acil destek avantajıyla tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR