• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dilek Güzellik Salonu

Adres :

Barbaros Mah. Atatürk Caddesi No: 30 Kat: 2 Daire: 3 ( Vakıfbank Atm Üstündeyiz ) Kocaeli » Başiskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Souk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 398 81 08

Dilek Güzellik Salonu ailesi olarak, binlerce farklı işletmenin bulunduğu birmilyonnokta.com ailesine üye olmaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamız güzellik algısına yeni bir anlam katarak sizlere bu alanda ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en profesyonel düzeyde sunmaya devam etmektedir. Sektördeki yılları aşkın çalışmalarımızla ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla sizden gelen taleplere en doğru şekilde yanıt vermeye devam ediyoruz.

İzmit güzellik merkezi sektöründe en yenilikçi ve modern uygulamalara imza atarak, farkımızı her zaman ortaya koyuyoruz. Sizlerin ihtiyaç duyduğu her bir uygulamayı en doğru şekilde yorumlayarak, bir güzellik merkezinden almak istediğiniz verimi maksimum oranda sağlıyoruz. Farklı uygulamaları profesyonel bir şekilde sürdürerek, sizlere oldukça keyifli bir deneyim süreci sunuyoruz.

Firmamızda onlarca farklı uygulamayı, alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla en verimli şekilde sunmayı hedefliyoruz. Bu uygulamalar arasında; manikür pedikür, kirpik liftingi, iğneli epilasyon, kaş laminasyon ve daha birçok işlem yer almaktadır. Günün en yaygın trendlerini sizlere en doğru şekilde sunarak, firmamızdan memnuniyet duymanız için gereken tüm işlemleri sunuyoruz.

Sizlerin memnuniyet duyacağınız süreçleri yönetmek firmamız için oldukça değerli ve önemlidir. Bu doğrultuda tüm çalışmalarımızı yenilikçi ve modern bir çizgide sürdürmeye devam ediyoruz. Talep ve istekleriniz doğrultusunda ilerlettiğimiz işlemlerde her bir adımda sizlerden gelen onaylar neticesinde ilerlemeye devam ediyoruz. Güzelliğinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk ve gurur duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR