• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dilek Lüks Et Toptan

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Günbey

  • firma fb
  • firma instagram

Et toplumsal olarak en temel besin kaynağımızdır. Her öğünde, binlerce çeşitte eti tüketebiliyoruz. Dini hassasiyetlerimiz dolayısıyla da et seçiminde son derece seçici olmamız gerekiyor. Ete olan rağbet, aynı zamanda kaliteli ve kalitesiz et konusunda da toplum olarak belirli bir bilincimizin oluşmasını sağlıyor. Bu yüzden de kaliteye ve güvenilirliğe özen veriyoruz. İzmir Torbalı’da faaliyet gösteren Dilek Lüks Et Toptan firmamız ile bu alanda büyük bir boşluğu dolduruyor, yola çıktığımız ilk günden bu yana kalitenin ve güvenin adresi olmayı başarıyoruz. Bölgemizin en çok tercih edilen kasabı olsak da başarılarımızı yeterli görmüyor, daima daha iyisini sunmaya çabalıyoruz.

İzmir hayvancılık sektörünün öncü ve örnek firması olarak yenilikçi, kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı uygulamaların merkezi olmayı esas alıyoruz. Sürekli değişen ve gelişen yaşam şartlarına en uygun karşılığı vermek adına bizler de kendimizi yeniliyoruz. Özellikle de teknoloji alanında meydana gelen gelişmeleri yakından izliyoruz. Oldukça kısa sürede sistemimize entegre ediyor, her zaman en modern çözümlerin ve tesislerin merkezi oluyoruz.

Firma olarak her biri alanında uzman, deneyim sahibi, işini severek ve büyük bir özveriyle yapan bir kadroya sahibiz. Bütün personellerimiz işlerini severek yaparken aynı zamanda gelişime açık bir yapı sergilemekte, sürekli kendilerini geliştirmekten çekinmemektedirler. Bütün bunlar da müşterilerimize dünya standartlarında hizmetler olarak dönmektedir. Kalite tarafımızdan uygun fiyatla tercihe sunulmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar