• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dimas Reklam &dijital Baskı &tabela&matbaa

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Tavşancı
Hakkımızda
DİMAS REKLAMolarak yılların bize kattığı sektördeki bilgimizi, tecrübelerimizi ve uygulamalarınızı,faaliyet gösterdiğimizsektördematbaa,tabelavepromosyonalanlarındateknolojik altyapısını devamlı geliştirerek hizmet sunmaktayız.

Eğitimli kadromuz, deneyimli teknik ekibimiz ile tamamı bilgisayara entegre teknolojik makine ve donanımlarımızla, sektörde ve müşterilerimiz tarafından hak ettiğimiz saygınlığı kazanmanın gururu ile her geçen gün ekibimizi büyüterek çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Hedef kitlenizi etkileyecek, kalitenizi yansıtacak her türlütasarım, reklam ve matbuu ihtiyacınıza sanal ortamdan da cevap veren firmamız, siparişlerinizi en kısa sürede müşterilerine ulaştırmaktadır.

Matbaa atölyemizdegelişime ayak uydurarak ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda altyapısını sürekli olarak geliştirerek kaliteli hizmet vermekteyiz.

Sizlerinde tasarlamış olduğunuz ürünlerin de üretimini yapmaktayız.

Siparişten teslimata kadar müşterilerine birinci sınıf hizmet kalitesi sağlamayı öncelikli amaç olarak benimsemiş firmamız, ofset baskılar başta olmak üzere, üretilecek ürüne göredijital,serigrafi,tampon,lazervb. baskı teknikleri kullanmaktadır.

Sağlıklı bir ürün için doğru baskı seçimi önem arz etmektedir. Firmamız bu noktada sektördeki tecrübe ve uygulamalarını kullanmaktadır.

Firmamız matbaa ve promosyon hizmetleri sektöründe geniş bir ürün gamına sahip olabilmek için matbaa ürünleri yanında bünyesine en güncel ve yenipromosyonürünleri de eklemiştir.

Bu sayede işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek noktadan tedarik edebileceklerdir. Sizlere promosyon ürünleri konusunda geniş bir ürün seçeneği sunmaktayız.

En doğru tasarım, estetik görüntü ile birleştirilerek kaliteli ve dayanıklı malzeme seçimi yapılarak taahhüt edilen sürede teslimatla müşterimizle uzun vadeli çalışma memnuniyeti ile şu anda, hareketli, hareketsiztabela,panoimalatı yapmaktayız.

İhtiyaçlarınızı tek elden, kaliteli ve uygun fiyatlar için hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR