• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dinar Code Oto Ekspertiz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tarık Ateş -erkan Buhurcu

Afyonkarahisar otomotiv sektörü giderek büyüyen ve alanında iyi işler başaran sektörler arasında yerini almıştır. Bizler de bu büyümeye vesile olan sayılı firmalar arasında yer almaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler ile Afyon içerisinde kapsamlı otomotiv firmalarından biriyiz.

Firmamız da sunmuş olduğumuz hizmetler arasında ikinci el araç almadan önce kontrol ettirmeniz gereken noktaların bakım hizmeti de yer almaktadır. Güvenli ve sorunsuz bir ikinci el otomobil almak için bir takım kontrollerin tam olarak yapılması ve ardından aracın testleri geçmesi gerekir. İçinizin rahat olması için bu testleri en doğru ve en teknolojik çözümler ile sizlere sunuyoruz.

Oto ekspertiz merkezi hizmeti veren firmamız içerisinde diğer testler arasında, kaporta boya testi, motor gücü ölçümü testi, yanal kayma testi, oto fen testi, motor testi, kaporta testi vb. aracın iyi durumda olduğunda dair testlerimiz yer almaktadır.

Yapmış olduğumuz testler doğru ortamda doğru ölçüm cihazları ve ustalarımız ile yapıldığı için güvenilir sonuç vermektedir. Bu testler sonucunda aracın motor, kaporta, boya, yanal kayma, motor gücü gibi durumları göz önüne alarak, aracın sizler için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Ekiplerimiz bu noktada çok iyi çalıştıkları için sizlerin de içi rahat bir şekilde firmamızdan ayrılmanızı sağlarlar.

Güvenilir ve uygun fiyatlı ekspertiz testi yaptırmak için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR