• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dinç Endüstriyel Temizlik Malzemeleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özcan Dinç

Temizlik insanların yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için olmazsa olmazların başında gelen hususlardan bir tanesidir. Temiz olmayan bir ortamda yaşamak ya da çalışmak durumunda kalan bireyler zaman içerisinde hastalanma riskini taşımaktadır. Bireylerin sağlıklarının korunabilmesi için temizlik işlemlerinin düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi ve hijyenin yaşanılan ortamda sağlanması en büyük şarttır.

Temizlik sektöründe üretim gerçekleştiren ve temizlik ürünlerini piyasaya sunan birçok firma bulunmaktadır. Temizlik ürünlerinin üretimi ve pazarlanması oldukça büyük bir profesyonellik ve titizlik isteyen meseledir. Bu tarz ürünler hijyen sağlamak için birtakım kimyasallar barındırmaktadır. Bu kimyasallar ise yanlış oranlarda kullanıldığı durumlarda insan sağlığı için tehlike oluşturabilmektedir. Firmamız satmakta olduğu tüm temizlik malzemelerin gerekli kontrollerini büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekte olup, insan sağlığını herhangi bir şekilde tehlikeye atacak hiçbir ürünün satışını gerçekleştirmemektedir. Bu sayede firmamızdan ihtiyacınız olan temizlik malzemelerini güvenli bir şekilde satın alabilir ve yaşam alanlarınızın hijyenini güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Arnavutköy temizlik sektöründe hizmet veren firmamız sahip olduğu deneyim sayesinde bu sektördeki öncü firma konumunu almayı başarmıştır. Uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet veriyor oluşumuz neticesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına hem toptan hem de perakende olarak cevap verebilmekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz bizim ile yaptıkları alışverişten sürekli memnun kalmakta ve ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabilmektedir. Müşteri memnuniyeti politikamız sayesinde ise tüm ürünlerimizi müşterilerimiz ile en ekonomik fiyatlar üzerinden buluşturmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler