• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dinç Hurda Metal

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Veysel Dinç

  • firma fb

Hurdacılık kullanılamaz durama gelen her türlü materyalin toplanıp bazı işlemlerden geçip tekrar kullanılabilir hale getirilmesidir. Aslından baktığımızda basit gibi görünen fakat birçok faydası olan bir meslek dalıdır. Faydalarından bazıları doğal kaynakların korunması, istihdamın sağlanması, daha az sera gazı salgılanmasını sağlaması gibi faydaları bulunmaktadır.

Firmamız atık durumda olan hurdaları değer kazandırmayı amaçlamaktadır. Antalya hurda sektöründe Dinç Hurda Metal senelerdir edindiğimiz tecrübe ile birlikte müşteri memnuniyetini merkeze alarak bir çalışma sistemi oluşturmayı başarmıştır. Bu sayede de müşterilerimizden oldukça olumlu geri dönüşler almaktayız. Değişen dünya ile birlikte kendimizi de geliştirerek müşterilerimizin isteklerine kaliteli ve hızlı çözümler bulmak hedeflerimizdendir. İşletmemiz gelişen teknoloji doğrultusunda devamlı kendini yenileyerek güvenilirlik ve kurumsallık altında önce Türkiye sonra da Dünya piyasasına girmeyi amaçlamaktadır. Şirketimiz güvenilir ve dürüst bir sistem belirleyerek sektörde uzun zamandır sağlam adımlar atarak sektörün aranan isimlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Firmamızın müşteri memnuniyetinden sonra bir diğer tercih edilme sebebi hizmette esnek bir yapıda olmasıdır. Müşterilerimizin işlerini zorlaştırmamak için sürekli kendimizi yenilemekte müşteri isteklerine göre şekillenmekteyiz. İşte bu doğrultuda bazı konularda daha esnek davranabilmekteyiz. Hedeflerimizi gerçekleştirirken müşterimizi ilk sıraya koyarak kaliteli ürünler ortaya koymaya çalışmaktayız. Memnuniyet oluşturmak için sektörü sürekli takip ederek oluşan yeniliklere ayak uydurmaktayız. Kaliteli ürünler için makinelerimiz sık sık bakımdan geçerek gerekli görülen durumlarda müdahaleler yapılmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR