• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diriliş Cam

Adres :

Ulaş Mah. Petutya Sk. 28/3 Ergene/ Tekirdağ Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Bayram - İsmail Bayram

E-Posta Adresi :

muratbayram22@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 746 43 15

Whatsapp 2:

0 (535) 973 56 23

İki kardeş tarafından işletilen bir aile işletmesi olan firmamız Diriliş Cam, Tekirdağ Merkez’de cam dekorasyon sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir. Tekirdağ cam dekorasyon sektörünün önemli firmalarından birisi olan firmamız, kurumsal yapısı ve iş ahlakıyla müşterilerinin beğenisini kazanmış bir firma konumunda bulunmaktadır. Her zaman dürüst ve etik bir iş ahlakı anlayışını benimseyen ve benzer firmalardan farklı olarak da kurumsal bir yapıya bürünen firmamız, bu anlamda cam dekorasyon firmalarından profesyonel bir firma olarak sıyrılmayı başarabilmiştir.

Duşa kabin imalatı, mutfak dolabı imalatı veya sineklik sistemleri gibi çeşitli alanlarda hizmetlerini sağlayan firmamız, bu alanlarda yıllarca çalışmış işine hâkim ve sertifikalı çalışanlarıyla yoluna devam etmektedir. Profesyonel ve kurumsal bir yapı benimseme amacıyla sertifikalı bir şekilde çalışan firmamız, gerek cam dekorasyon alanında, gerekse bunun dışında yapılan her türlü faaliyetinde profesyonelliği göz önünde tutmaktadır. Tekirdağ’da en kaliteli duşa kabinleri imal eden firmamız, daha önce bu hizmeti sağladığı müşterilerinin takdirini fazlasıyla kazanmıştır.

Firmamızın gözettiği anlayışlardan birisi de etik iş anlayışı doğrultusunda uygun bir fiyat politikası oluşturmaktır. Müşterilerimiz fiyat anlamında da memnun etmeyi hedef koyan firmamız, bu doğrultuda verdiği kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla karşılayacak bir politika oluşturmayı benimsemiştir. Müşterilerine verdiği dürüst hizmetle de beğeni kazanan firmamız, Tekirdağ’da duşa kabin yaptırmak isteyen, mutfak dolabına ihtiyacı olan veya evine sineklik sistemi kazandırmak isteyen bütün müşterileri beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR