• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diriliş Tesbih & Gümüş Takı

Adres :

Ömercikler Mahallesi Necati Temel Caddesi No: 17 Akyazı Sakarya Sakarya » Akyazı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aykut Uzunca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aykutuzunca5454@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 446 45 61

Whatsapp 2:

0 (551) 446 45 61

Whatsapp 3:

0 (537) 408 57 15

Tesbih, takı ve aksesuar ürünlerinde sizlere en güzel model ve tasarımları sunan firmamız bu alanda geniş bir ürün seçeneği ile sizlere hizmet sunmaktadır. Takı ve aksesuar ile tesbih alanında en güzel ürünleri sizler için kaliteli malzemelerden üreten firmamız bu alanda en özel tasarımlara sahiptir. Sizin kullanımınız ve sevdiklerinize alacağınız hediyeler için oldukça geniş bir ürün seçeneğini sizlere sunmaktayız.

Farklı doğal taşlardan ve malzemelerden üretilen oldukça geniş bir tesbih çeşidimiz sizlere sunulmaktadır. Birbirinden güzel ve farklı modeller içerisinde oldukça özel ve başarılı tasarımları bulabilirsiniz. Kıymetli ve değerli birçok tesbih modeli ve tasarımını sizlere sunan firmamız bu alanda deneyimli ve yaratıcı ustaları ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Sakarya takı ve aksesuar ile tesbih alanında sizlere en güzel ürünleri sunan firmamız yüzük, kolye, bileklik ve bunun gibi çeşitli takıların üretimi de yapmaktadır. Özellikle gümüş takı ürünlerinin en güzel örneklerini sizler için üretmekteyiz. Geniş koleksiyonumuz içerisinde herkesin beğeneceği çok sayıda ürün sizlere sunulmaktadır.

Takı ve aksesuar alanında sizlere en güzel model ve tasarımları üreten firmamız bu alanda çok tercih edilmektedir. Sizlerin seveceği ve beğeneceği modelleri sunarak hediye konusunda sizlere önemli çözümler sunmaktadır. Her zaman en kaliteli malzemelerin kullanılması ile en profesyonel işçiliğin sağlanması kaliteli ve güzel ürünlerimizi üretmemizi sağlamaktadır. Sizlerin güven ve memnuniyetini kazanmak bizler için oldukça önemli olup çalışmalarımızı bu konuda sürekli geliştirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR