• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dirlik Yöresel Kahvaltılık Baharat

Adres :

Aksaray Mah. Mehmet Kafadar Cad. No.2 Antakya Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Deniz Dirlik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dyk-1986@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 597 92 41

Whatsapp 2:

0 (538) 597 92 41

Dirlik Yöresel Kahvaltılık Baharat olarak işletmemiz Hatay Antakya’da hizmetlerine devam etmekte, müşterilerine kaliteli ürünler, eşsiz lezzetler ve güvenilir çözümler üretmektir. İşletmemiz Hatay yeme içme ve eğlence sektöründe yöresel ürünleri tüm dünya standartlarında tercihe sunmakta, eşsiz lezzetlerle sofralarını buluşturmak isteyenlere yardımcı olmaktadır.

İşletmemiz mutfaklarınızın ihtiyaç duyduğu bütün yöresel lezzetleri en doğal haliyle müşterilerine sunuyor. Kuru patlıcan biber satışı, turunç reçeli satışı, kuru gıda ve bakliyat satışı, defne sabunu satışı, toz çorbalık tarhana satışı, çerez tarhana satışı, kuru incir satışı, organik pekmez satışı en uygun fiyatlarla sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca domates salçası satışı, yöresel kahvaltılık satışı, karışık sebze kurusu satışı, kurutulmuş sebze satışı, kurutulmuş kabak satışı, andız pekmezi satışı ve daha onlarca hizmeti işletmemiz bünyesinde bulabilirsiniz.

Firma olarak önceliğimiz insan sağlığıdır. Bu yüzden satışını yaptığımız ürünlerimizin seçilmesine, işlenmesine, kurutulmasına, paketlenmesine, muhafaza edilmesine büyük önem veriyoruz. Her ürünümüzü kendi özelliklerine uygun alanlarda tüketime hazırlıyor, doğallıklarından ödün vermeden asırlara dayanan geleneksek uygulamalarla kullanıma hazır hale getiriyoruz. Sağlığını ve damak tadını düşünenlere özel ürünlerimizle yıllardır bölgenin en iyi baharatçısı olarak öne çıkıyor, en iyi kalabilmek için de lezzetlerimizden ödün vermeden kendimizi yenilemeyi sürdürüyoruz.

Firmamız en doğal yöresel lezzetleri bütün samimiyetiyle satışa sunmakta, geleneksel lezzetlerini arayanlara en yakın adres konumunda bulunmaktadır. Perakende satış yanında toptan satışlarına da devam eden firmamız uygun fiyatlarıyla lezzeti sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR