• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Niyazi Yeşil Sivas

Adres :

Sularbaşı Mah.atatürk Caddesi Belediye Sokak Akhan İş Merkezi : 1 Sivas Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diş Hekimi Niyazi Yeşil

E-Posta Adresi :

nyzysl14@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 899 48 52

Her canlı için iletişim önemli bir olgudur. Çeşitli iletişim şekilleri mevcut olurken düşünen tek varlık olan insan ses tellerini kullanmanın yolunu keşfederek iletişimi farklı boyuta taşımıştır. İletişim sırasında ağız ve dudaklar oynatılırken dişler ön planda olur. Aynı zamanda beslenme ihtiyacı da ağız yoluyla olurken dişlerin sağlığı iki türlü de önem arz eder.

Konuşma sırasında kötü bir ağız uygun olmaz iken diğer yandan da bahsettiğimiz üzere beslenme açısından da tüketimi engellememesi gerekir. Bunun için de en ufak bir sorun ile karşılaşılmasında hatta karşılaşmadan önce rutin hale getirilmesi gereken kontroller söz konusudur.

Diş hekimliği hizmetini sunarken bunları göz önünde tutarken ağız sağlığı için gereken tedavi yöntemlerine hakim olarak sunduğumuz hizmetimizi gereken eğitimlerden geçip gereken sağlık onaylamalarını da alarak müşterilerimize sunuyoruz.

Sivas Diş Hekimi Niyazi Yeşil adı ile sunduğumuz hizmetimizi merak edenler gereken sosyal medyalar üzerinden sunduğumuz hizmetten faydalanan kimselerin sonuçlarını yakından inceler iken hizmet ile ilgili karara kolaylıkla varabilir.

Uzman ekipman desteği ile Sivas’ta sunduğumuz bu hizmetimizi üstün özveri ve kalite üzerine temellendirirken bunların tümünün dayanağı müşterilerimizdir. Güven prensibi ile hareketimiz söz konusu olurken müşterilerimizi dinleyerek gereken tedavileri uygulamaya devam ediyoruz. Kolaylıkla alınabilen hizmetimiz için ayrıca merak edilenler için bizleri ziyaret etmek e bir muayene ile tedavi içeriğinin belirlenmesi ardından sorulara yanıt alınabilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR