• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyar Sebzecilik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emirhan Kılıç

  • firma fb

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren Diyar Sebzecilik birmilyonnokta.com üyesidir. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede sizlere sunduğumuz hizmet kalitesiyle öncü firmalar arasında yer almaktayız. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle kalitemizi her defasında daha da kuvvetli bir şekilde tescillemekteyiz. Ticari kaygıdan uzak sizlerin talep ve beklentilerine en ideal şekilde karşılık verme gayretiyle kurulduğumuz ilk günden beri kesintisiz hizmetler sunmaktayız. İlk günden beri emin adımlarla ilerleyerek hem büyüyen hem de verdiği hizmetleri geliştiren bir firma olarak sizlere hizmet verdik.

Bursa alışveriş sektöründe ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri firmamız ayrıcalıklı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Sebze ve meyve olarak aradığınız her ürünü bulabileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Her gün taze olarak sizlerin istifadesine sunduğumuz sebze ve meyvelerimizle her daim hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikası doğrultusunda kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Yılların deneyimine sahip çalışma ekibimizle sizlerin memnun kalacağı güler yüzlü hizmetler sunmaktayız.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlere daha iyi hizmetler sunmak adına sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Her daim ihtiyaç duyduğunuz temel besinleri sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bize müracaat etmeniz için sizlere bir sebep daha sunmaktayız. Sağlıklı ve taze sebze ve meyveleri bulabileceğiniz güvenilir bir adres olarak faaliyet göstermekteyiz. Ticari kazancın ötesinde sizlerin memnuniyeti adına çalışmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR