• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Diyetisyen Ayşegül Kıyılı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşegül Kıyılı

  • firma instagram

Ankara danışmanlık sektöründe yer alan firmamız ara vermeden hizmetlerine devam ediyor. Danışmanlık sektöründe diyet ile ilgili bütün hizmetleri vermekteyiz. İnsanların geneli dönem dönem bazı etkenler yüzünden aldıkları veya verdikleri kiloların doğurduğu neticeler ile aynaya baktıklarında mutsuz olmaktadırlar. İnsanların başkaları tarafından beğenilme arzusu, istediği kıyafetin içerisine girebilme isteği her zaman için ağır basmıştır. Bu istekleri gerçekleştiremediklerinde mutsuzlukları kat ve kat artmaktadır. Hem fiziki olarak hem de psikolojik yönden kötü etkiler ortaya çıkaran kilo problemlerinize çözüm sunuyoruz.

Danışmanlık sektörüne adım attığımız ilk günden bu yana danışanlarımızın memnuniyetine ve mutluluğuna şahit olmak için yoğun çaba sarf ettik, etmeye de devam edeceğiz. Danışanlarımızın memnuniyeti ve mutluluğu bizler için her şeyden daha önemlidir. Tabi önemli olan hususlar arasında yer alan bir diğer konu da sağlıktır. Danışanlarımızın sağlıklı yarınlara mutlu şekilde adım atmaları için gerekli olan bütün desteği sağlıyoruz.

Diyetisyen denince akla kilo vermek gelse de aslında tam olarak öyle değildir, yeri geldiğinde olması gereken kilonun altına düşen danışanlarımız için program yaparak kilo aldırıyoruz. Önemli olan doğru kitle endeksine ulaşmaktır, olması gerekenden fazla zayıflıkta bir tür hastalıktır. Biz firma olarak en doğru çizelgeyi belirleyip, tahlillerinizi yaptıktan sonra çalışmalara başlıyoruz. Tamamen profesyonel kadromuzun gözetimi altında hizmetler sunuluyor. Sağlığınızı ve mutluluğunuzu kazanmak istiyorsanız sizler de profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar