• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyetisyen Burcu Öcal | Avcılar Diyetisyen

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burcu Öcal

  • firma fb
  • firma instagram

Diyetisyen Burcu Öcal | Avcılar Diyetisyen olarak sizlere İstanbul'da sunduğumuz tüm hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sizlere sunmaktayız. İstanbul danışmanlık alanında hizmet veren firmamız Diyetisyen Burcu Öcal | Avcılar Diyetisyen olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler danışmanlık alanında olup kilo danışmalığı üzerine şekillenmektedir. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri ihtiyaca yönelik olarak sizlerin istek ve taleplerine uygun şekilde sizlere sunmaktayız.

Geniş bir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış olan uzman diyetisyenlerimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız. Uzman diyetisyenlerimiz sizlere sunduğu tüm hizmetleri sizlerin yaşam tarzına uygun olarak sizlere özel sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde sizlerin en sağlıklı şekilde ulaşması için sizlerin vücut ölçüleri ve sağlık durumlarına göre sizlere hizmet vermekteyiz.

Birçok farklı türde hizmeti sizlere sunan firmamız sizlere sunduğu ilk hizmet çocuklarda beslenme danışmanlığıdır. Çocuklara sunduğumuz beslenme danışmanlığı ile birlikte büyümelerinde en büyük etkenlerden birisi olan beslenmeyi sağlıklı bir şekilde yapmalarını sağlamaktayız. Böylelikle çocuklarınız büyüme dönemini en sağlıklı şekilde geçirerek büyümesini tamamlamaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden birisi de sporcu beslenme danışmanlığıdır. Sporcuların alanında başarılı olmak için çok çalışma ile birlikte yerine getirmesi gerekenlerden biride sağlıklı beslenme ve sağlıklı vücut ölçüleridir. Firmamız gelen sporcular için tüm durumları denetleyen diyetisyenlerimiz sizler için sağlıklı bir yol haritası çizmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız online olarak da hizmet veren müşteri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

avcılar diyetisyen,avcılar en iyi diyetisyen,avcılar en yakın diyetisyen,avcılar diyetisyen numaraları,avcılar diyetisyen adresleri,avcılar diyetisyen hizmeti,avcılar diyetisyen fiyatları,avcılar uzman diyetisyen,avcılar profesyonel diyetisyen,
istanbul avcılar diyetisyen,istanbul avcılar en iyi diyetisyen,istanbul avcılar en yakın diyetisyen,istanbul avcılar diyetisyen numaraları,istanbul avcılar diyetisyen adresleri,istanbul avcılar diyetisyen hizmeti,istanbul avcılar diyetisyen fiyatları,istanbul avcılar uzman diyetisyen,istanbul avcılar profesyonel diyetisyen,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR