• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Didem Yiğit Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Adres :

Ahi Evran Mahallesi Mehmet Ali Yapıcı Bulvarı Türkmenoglu Apt.no: 3 Kırşehir Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dyt. Didem Yiğit

E-Posta Adresi :

dytdidemyigit40@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 711 97 49

Diyetisyen Didem Yiğit Beslenme ve Diyet Danışmanlığı, zayıflamak ve kilo kontrolü yapmak isteyenler için hizmet veriyor. Günümüzde dünya genelinde sağlıksız ve kontrolsüz beslenme en önemli sağlık sorunları arasında yer alır. İnsanlar sürekli olarak sağlıksız gıdalara yönelerek kilo noktasında sorunlar yaşamaktadır. Diyetisyen Didem Yiğit kilo vermek ve sağlıklı kilo kontrolü yapmak isteyenler için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kırşehir medikal sektöründe hizmet veren merkezimiz sizlere sağlıklı zayıflamanın yolunu açmaktadır. Zayıflamak isteyenlerin başvurduğu pek çok diyet seçeneği bulunur. Televizyonlardan ya da internet gibi kaynaklardan faydalanarak zayıflamak isteyen çok fazla kişi vardır. Ancak bu şekilde zayıflamaya çalışmak hem sağlıksız hem de sonuçsuz kalacak bir durumdur. Sağlık noktasında istenmeyen durumların oluşmaması ve harcanan enerjinin sonucunun alınabilmesi için mutlaka diyetisyene başvurulması gerekir. Beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetimiz kişilerin sağlık durumları ve kişisel özellikleri dikkate alınarak belirleme yapmaktadır. Kişilere özel beslenme ve diyet listesi çıkartarak en etkili şekilde sonuca ulaşmak hedeflenmektedir. Sürekli olarak takip edilen beslenme listesi ile zayıflama noktasında hızlı etki görülecektir. Online diyet takip sistemimiz ile alınan sonuçların doğrudan ve hızlı şekilde tarafımıza ulaştırılması da sağlanmaktadır. Doğru şekilde uygulanan kişiye özel diyetler ile sağlıklı zayıflamanın yolu açılmış olacaktır.

Danışmanlık merkezimiz sadece zayıflamak isteyenler için değil kilo kontrolü noktasında destek almak isteyenler için de hizmet vermektedir. Sağlığını korumak ve kilosunu kontrol etmek isteyenler de bize başvurabilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR