• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyetisyen Nazlı Nur Durmaz ( Salihli En Yakın Diyetisyen )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nazlı Nur Durmaz

  • firma instagram

Diyetisyen Nazlı Nur Durmaz olarak sizlere Manisa'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sizlere sunmaktayız. Manisa danışmanlık alanında hizmet vermekte olan firmamız Diyetisyen Nazlı Nur Durmaz olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz danışmanlık hizmetleri birçok insanın ihtiyaç duyduğu diyetisyenlik alanındadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetlerini kişiye özel olarak sizlerin yaşam şekline göre olabilecek en uygun şekilde sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde sizlerin istek ve taleplerini de göz önünde bulundurmaktayız.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli olan tüm eğitimleri almış ve uzman olan diyetisyenlerimiz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler kişiye özel olarak sunulmakta ve kişiden kişiye ihtiyaca yönelik olarak sunulmaktadır.

Geniş bir hizmet portföyü sunan firmamız sizlere sunduğu ilk hizmet sporcu beslenme danışmanlığıdır. Bu hizmetimizde profesyonel olarak spor yapan kişilerin sahip olması gereken vücut özeliklerine sahip olmasına yardımcı olmaktayız. Düzenli bir beslenme özelliği kazandırdığımız sporcu beslenme danışmanlığı hizmetinde sizlerin detaylı kontrollerini yapmakta ve vücut özelliklerinden en doğru şekilde faydalanmasını sağlamaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden biriside çocuklarda beslenme danışmanlığıdır. Büyüme evresinde beslenmenin önemi çok daha fazla arttığı için firmamız sizlere sunduğu bu hizmet ile birlikte çocuklarınız doğru şekilde büyümesi yardımcı olmaktadır. Sizlere daha bir sürü farklı türde hizmeti sunan firmamız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız online olarak da hizmet veren müşteri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

manisa salihli diyet danışmanlık merkezi,manisa salihli en yakın diyetisyen,manisa salihli diyetisyen iletişim numarası,manisa salihli diyetisyen numaraları,manisa salihli diyetisyen adresleri,manisa salihli uzman diyetisyen,manisa salihli kişiye özel beslenme programı,manisa salihli kişiye özel beslenme,manisa salihli hastalıklarda beslenme,manisa salihli sağlık beslenme danışmanlığı,manisa salihli diyetisyen,salihli diyet danışmanlık merkezi,salihli en yakın diyetisyen,salihli diyetisyen iletişim numarası,salihli diyetisyen numaraları,salihli diyetisyen adresleri,salihli uzman diyetisyen,salihli kişiye özel beslenme programı,salihli kişiye özel beslenme,salihli hastalıklarda beslenme,salihli sağlık beslenme danışmanlığı,salihli diyetisyen,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR