• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Özge Kılıç

Adres :

Seymenler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 66/a Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özge Kılıç

E-Posta Adresi :

dyt.ozgekilic@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 425 35 75

Günümüz sağlık problemlerinden biri olan kontrolsüz kilo alımı her geçen gün daha riskli bir hal alıyor. Tüketilen besinler insan sağlığına fayda sağlamak yerine zarar veriyor. Baktığınız zaman aslında çok masum gibi görünen yiyecek ve içecekler vücudunuza girdiği an metabolizmayı direk etkisi altına alıyor ve bir süre sonra fazla kilo olarak karşınıza çıkıyor. İnsanların ideal kilo aralığı yaş, cinsiyet ve boya göre değişiklik gösteriyor. Eğer siz ideal kilonuzun üstündeyseniz sağlığınızı koruyarak kilo verme sürecine başlamalısınız. Bunu evde kendiniz yaparak, internetten araştırıp okuyarak ya da çevrenizden duyduklarınızla yapamazsınız. Mutlaka ama mutlaka uzman yardımı almanız gerekir.

Diyetisyen Özge Kılıç olarak Ankara danışmanlık sektöründe hizmet vermekteyiz. Değerli danışanlarımızın sağlığını koruyarak kilo almasını veya kilo vermesini sağlıyoruz. Unutmayın ki her insanın metabolizması farklıdır. Aynı zamanda her insanın vücut yapısı da farklıdır. Bazı insanların göbek bölgesinde daha fazla yağ oranı bulunurken bazı insanların ise kol kısmında bulunabilir. Bireyde aileden kalan rahatsızlıklar olabilir. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek veya kilo almak istiyorsanız gideceğiniz diyetisyen gerekli tüm kontrolleri yaparak size özel beslenme programı oluşturmalıdır.

Biz, danışanlarımızın hepsine ayrı ayrı gerekli ilgi ve özeni gösteriyoruz. Yaptığımız testler ve kontroller sonrasında bireyin sağlıklı kilo vermesi veya sağlıklı kilo alması için gerekli beslenme düzenini oluşturuyoruz. Bireyin kilo verme veya alma süreci tamamlanana kadar sürekli iletişim halinde oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR