• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Özge Moran

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özge Moran

Her insanda olduğu gibi sizler de aynaya baktığınızda kendinizi güzel görebilmek, başkaları tarafından beğenilmek, istediği kıyafetlerin içine girebilmek gibi nedenlerle diyetisyene başvurmak isteyebilirsiniz. Oysa diyetisyeniniz sadece bu konularda sınırlı kalmayarak herkesin daha sağlıklı, düzenli ve kendisine özel bir beslenme düzeni olabilmesi adına bilgi birikimi ve tecrübesiyle hizmet veriyor. Bizler de bu ihtiyaç ve beklentilerinize en kısa sürede en doğru yanıtları verebilmek adına Denizli danışmanlık sektöründe hizmet veriyoruz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri siz değerli danışanlarımızın güvenini ve memnuniyetini kazanabilmeyi hedeflemiş işletmemiz bu doğrultuda adımlar atmıştır ve atmaya devam edecektir.

Günümüzde, özellikle son dönemlerde sağlıksız ve düzensiz beslenmenin artmasıyla birlikte diyetisyene duyulan ihtiyaçta ve diyetisyene verilen önemde büyük bir artış gözlemlenmiştir. Bizler de sizler için her zaman daha iyiye ve daha yeniye doğru ilerlemeyi kendimize hedef olarak belirledik ve bu hedefe yönelik, çekinmeden adımlar attık. İşletmemiz olarak bu hedefimize daha da yaklaşabilmek adına gece gündüz demeden canla başla çalışıyor ve sizlerin ihtiyaç ve beklentilerine en doğru yanıtı en uygun fiyatlardan ve en kısa sürede vermek istiyoruz.

Bizler, en iyi ve en doğru hizmeti, en iyileşmiş şartlarda ve en deneyimli çalışanlarımız ile en ekonomik fiyatlara vermek için sizleri bekliyoruz. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz en kısa sürede işletmemize gelip, bizimle tanışabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR