• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Rabia Sima Karaman

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Sima Karaman

Diyetisyen Rabia Sima Karaman olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. İnsan sağlığı açısından beslenme en eski tarihlerden itibaren büyük bir rol oynamıştır. Yapılan araştırmalarda göstermiştir ki pek çok hastalık tedavisinde ve önlenmesinde sağlıklı beslenme ve diyetin etkisinin çok büyük olduğu gözlenmiştir. Bu sebeple de diyet yapacak kişiler besin ve beslenme konusunda eğitim almış kişilere, diyetisyenlere tedavi için başvurur. Bir sürü insanın günlük hayatında bir sürü sebep ile diyetisyenlere başvurmaktadır. Ancak bu insanların çoğu diyetisyen seçiminde yanlış kararlar vermektedir. Bu da insan sağlığını doğrudan etkilemektedir.

Van danışmanlık sektöründe hizmet veren ve adından başarılarıyla söz ettiren Diyetisyen Rabia Sima Karaman olarak hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu danışmanlık merkezimizde alanında eğitimini almış, çalışkan, deneyimli ve uzman insanlar ile çalışmaktadır. Herkesin bildiği faaliyetlerimizden biri kilo vermedir. Ancak hizmetlerimiz sadece bunun ile kalmamaktadır. Kullandığımız teknolojiler ve deneyimlerimiz sayesinde birden fazla alanda hizmet vermekteyiz. Bu alanlar çocuk beslenme danışmanlığı, sporcu beslenme danışmanlığı, ketojonik diyet danışmanlığı ve bölgesel inceleme gibi briç ok alanda hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede tutulmasını kendine şart koşan firmamızda online danışmanlık sayesinde Türkiye’nin her yerinde ki müşterilerine hizmette verebilmektedir. Hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR