• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Diyetisyen Saadet Çimenci

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Saadet Çimenci

  • firma instagram

Beslenme ve diyetetik alanında uzman Diyetisyen Saadet Çimenci markamız, Denizli ili Merkezefendi ilçedeki danışmanlık hizmetlerine birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Denizli Merkez beslenme danışmanlığı hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen işletmeler arasında en üst sıralarda kendisine yer bulan işletmemiz, sporcu beslenmesi hizmetleri alanında da uzman bir beslenme uzmanı ve diyetisyen kadrosuna sahiptir. Profesyonel seviyede beslenme danışmanlığı hizmetleri ile pek değerli danışanları için oldukça etkili hizmetler sunmakta olan Diyetisyen Saadet Çimenci markamız, sektöründe örnek marka imajı teşkil etmesiyle de öne çıkmaktadır.

Dünyanın pek çok farklı noktasında olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de bir hayli popüler bir şekilde tercih edilmekte olan temel beslenme danışmanlığı hizmetleri, Diyetisyen Saadet Çimenci markamız bünyesinde de hayata geçirilmektedir. Oldukça zengin seviyede ve geniş kapsamlı bir genel beslenme ve danışmanlık hizmetleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır.

Bireye özel diyetler, zayıflama diyetleri, kilo alma diyetleri ve sporcu diyetleri ile öne çıkmakta olan söz konusu markamız, profesyonel seviyede hizmetler sunmakta olan beslenme danışmanlığı markaları arasında da en üst sıralarda kendisine yer bulmaktadır. Pek çok farklı iletişim yolunu da firma bünyesinde barındırmakta olan markamız hizmetlerine; GSM telefon numaramız, marka web sitemiz veya genel şube merkezimiz aracılığıyla gün içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR