• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Zeynep Ayhan

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Alsan Sokak No: 2 Daire: 1 Manisa » Saruhanlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Ayhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 385 06 36

Diyetisyen Zeynep Ayhan firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İnsanların sadece kilo sorunu insanların gittiğini zannettiği diyetisyenler aslında çok geniş bir kitleye hizmet sunmaktadır. İnsanların günlük hayatını en üst seviyede geçirebilmesi için sağlığının yanında düzenli beslenmesi de oldukça önemlidir. Bu sebeple de birçok insan diyetisyenler faydalanarak daha iyi bir hayat koşuluna sahip olabilir. Bizimde sizlere Manisa danışmanlık alanında hizmet vermekte olan firmamız Diyetisyen Zeynep Ayhan olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Müşteri odaklı çalışan firmamız her müşterisinin kontrolleri kişisel olarak düzenli bir şekilde yapmakta ve kişiye özel bir hizmet olanakları sunmaktadır. Diyetisyenlik hizmeti sunan firmamızı da sadece kilo sorunu olan bireyler değil bazı kronik rahatsızlığı olan insanlarında kesinlikle bizlerden danışmalık alması gerekmektedir. Çünkü kronik rahatsızlıklar düzenli ve yeterli beslenme ile birlikte tedavinin devam etmesi gerekmektedir.

Düzenli beslenen kronik rahatsızlığa sahip bireylerde farklı türde yeme sorunlu hastalıklara da kapalı olmaktadır. Diyetisyenlere başvurması kronik hastalıklar şunlardır; besin alerjileri, diyabet hastaları, çeşitli kalp ve damar hastaları, çeşitli bağırsak hastaları, çölyak hastalığı, çeşitli metabolik hastalıklar ve çeşitli nörolojik hastalık sahibi bireylerin diyetisyen kontrolünde hayatlarına devam etmeleri onlar için daha iyi olacaktır.

Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış kişiler tarafından sunmaktayız. Sizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR