• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dizayn Karo

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sadullah Verir

30 yıllık mermer ve doğal taş zanaati ile uğraşmaktayız. Bu zaman zarfında çok büyük ve önem zarf eden projeleri kusursuz bir şekilde neticelendirdik. Son birkaç yıldır böylesine önemli projelerde üretimini durdurduğumuz nostaljik karoların talebinde oluşan büyük bir artış nedeniyle aynı karoları modern teknikler ve en iyi hammaddelerle yeniden üretmeye başladık. Birlikte çalışmak ümidi ile.

Neden Biz ?

Unutulmaya yüz tutan, el emeği göz nuru desenli yer karolarını ileri teknoloji ile donatılmış ekip ve ekipmanları ila içerisini mukavemet gücünü arttıran bir takım kimyasallar ekleyerek daha dayanıklı ve uzun ömürlü emiciliğini azaltan aşınmasını güçleştiren bir sistem ile müşterilerimize sunuyoruz.Sadece karo üretmiyor aynı zamanda bu ve benzeri malzemerlin uygulama işlemlerinin profesyonel olarak yapıyoruz.Mevcut karo üreticilerinin karolarını uyguluyor galerilerine renk katıyor firmalar arasındaki farklılıklardan esinlenerek olumlu yönlerini ürettiğimiz karolara yansıtıyoruz.

Uygulama esnasında üründeki aksaklıkları, uygulama sonrası doğabilecek problemleri bizzat yerinde görmekteyiz. Ehli olmayan bu ustaların beklentisi çok yüksek olan değerli müşterilerimizi nasıl hayal kırıklığına uğrattığına bizzat şahit olmaktaydık. İşte bu yüzden böylesine zevkli bir ürünün siz değerli kullanıcılarımız için üretiyor ve ürettiğimiz malzemelerin uygulama işlemlerini yapmaya devam ediyoruz.

Karo Dizayn Yönetim Kurulu Başkanı
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR