• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dizayn Koltuk İmalat Döşeme

Adres :

Mobilyacılar Sanayi Sitesi Osmanlı Sok.no: 29 Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Güler

E-Posta Adresi :

by_serkan_guler@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 674 64 72

Dizayn Koltuk İmalat Döşeme

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde mobilya sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan en önemli firmalardan birisidir. Konya bölgesinde bu konuda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Sizlerin bu ilgisi firmamızın çok daha büyük işler yapması konusunda en büyük teşviğimiz olmaktadır. Çok daha hırslı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve arttırmaktayız.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. EN kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Firmamız konusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli bir mobilya hizmeti sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR