• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dizayn Metal Çelik Konstrüksiyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Okur

Dizayn Metal Çelik Konstrüksiyon firmamız Hatay Dörtyol’da faaliyet göstermekte olup uzun yılların bilgi, birikim, deneyim ve yeteneği her geçen gün daha ileriye taşınmaktadır. Bizler uzun zaman önce Dörtyol ve çevresinde benzersiz yaşam alanları, çalışma ortamları oluşturmak, dünya standartlarında hizmetler ortaya koyarak değerli müşterilerimizin hayatına sihirli bir dokunuş gerçekleştirmek için yola çıktık. Kısa sürede son derece başarılı çözümlere imza atarak Hatay’ın en fazla tercih edilen ve insanlar arasında en fazla tavsiye edilen metal dekorasyon firması haline geldik. Yine de Dizayn Metal olarak hep daha fazlasını yapabilecek kapasitemizin olduğu bilinciyle başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisi için çalışıyoruz.

Hatay ferforje ve metal dekorasyon sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler son derece güçlü bir altyapı oluşturduk. Dünyanın en seçkin markalarının en yeni nesil ürünleriyle firma ekipmanlarımızı tamamladık. En yeni nesil teknolojilere sahip makinalarla birlikte her birisi alanında uzman bir ekip kurduk. Uzun zamandır bir arada çalışmanın vermiş olduğu uyumla uzman kadromuz iş verimliliğini en üst seviyeye çıkarmakta, her seferinde beklentilerin çok üzerinde sonuçlarla geleceğe eşsiz yapılar bırakmaktadır.

Dizayn Metal Çelik Konstrüksiyon firmamız kaliteden kesinlikle taviz vermez. Bu kapsamda bütün uygulamalarımızda birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz. Malzeme kalitemiz ve ustalık marifetlerimiz birleştiğinde uzun yıllar güvenle kullanılabilecek ürünler ortaya çıkarıyor, son derece estetik ve uygun fiyatlı projeler geliştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR