• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dizayn Perde Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Söğüt

Ankara’nın Çubuk ilçesinde faaliyet gösteren Dizayn Perde Evi olarak bizler perde alanında ve ev tekstili noktasında ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktada uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bir firma olarak sizlerin karşısına çıkıyoruz. Ev tekstili ve perde alanında yıllardan beri sahip olduğumuz deneyimler sayesinde kaliteli hizmet anlayışımızın bir gereği olan yüksek kalite standartlarından taviz vermeden en iyi ürünleri ve hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Perde sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm tasarım planlamaları ve uygulamaları noktasında çeşitli malzemelerinin kullanılmasına da açık bir firma olarak faaliyet gösteriyoruz.

Günün modası haline gelmiş olan kumaşları ve aksesuar ürünlerinden oluşan koleksiyon ürünlerini bir arada bulunduran bir firma olarak yaşadığınız ve çalıştığınız alanların ruhunu değiştirecek niteliklere sahip ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri Ankara tekstil giyim sektörünün önde gelen firması olarak sizlere sunuyoruz. Kaliteli bir işçilikle ortaya çıkarmış olduğumuz perdelerimiz ve ev tekstili ürünlerimizin tamamında kumaş özelliklerine uygun şekilde dikişlerin yapıldığından emin olduğumuz ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Yaşam alanları olan evler başta olmak üzere ofisler ve restoran gibi alanlar için de hizmet verebilen firmamız teknolojik imkanlar doğrultusunda gelişmiş sistemlere sahip olan uzaktan kumandalı perde sistemlerine uygun şekilde de ürünlerini sunabilen bir firma olarak sizlere destek verebiliyoruz. Mefruşat sektöründeki deneyimlerimiz ve uzmanlığımız sayesinde sizlere ürün çeşitliliğini çok olduğu ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir perde evi olarak hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR