• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dm Organization

Adres :

Eskişehir - Merkez Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ceren Dilara Uygun

E-Posta Adresi :

cerendilarauygun@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 085 09 99

Dm Organization olarak Eskişehir-Odunpazarı da hizmet vermekte oluphediyelik ayna,lavanta kesesi,nikah şekeri,bebek şekeri,sünnet şekeri,çiçek harfleri,damat fincanı,nişan tepsisi,söz tepsisi,damat kahve fincanı,gelin buketi,gelin çiçeği,damat yaka çiçeği,takı kurdeleleri,nedime bilekliği,nedime tacı,kına tefleri,magnet masa süsleme,nişan masası, söz masası vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR