• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dnk İş Elbiseleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aynur Okay

reklam logosu

DNK Firması olarak işimizin de uzman kadrosu ile çalışmakta ve iş elbiselerinde her türlü ayrıntıyı düşünerek imalatlarını gerçekleştirmekteyiz. Her ürün grubu da göre önceliklerimizi belirler ve gerekilen gibi tasarımlar ve hayata geçiririz. Zorunlu olan tüm hallere uyulur ve ortaya hem elemanlarınızı şık gösterecek bir iş elbisesine, hem de yapmış olduğunuz meslek grubunuza göre sizleri olabilecek meslek tehlikelerinden korumak adına ince çalışmalar ile tamamlanır.

DNK İş elbiseleri olarak yaptığımız her işin arkasında durmakta ve her ürettiğimiz ürün içinince el işçiliği kullanmaktayız. Her zaman daha iyisini yapmayı hedeflediğimiz bu meslek hayatımızda almış olduğumuz başarılar bizleri daha fazla kamçılıyor ve hedeflediğimizbaşarılara ulaşmamızı sağlıyor.

Sizler ile birlikte iş birliği yapmak ve sizlere özel ürünler oluşturmak bizlerin birinci görevidir. Firmanızı temsil edebilecek doğru ürün grupları ve en önemlisi vazgeçmediğimiz kaliteli sistemimiz ile yıllarca giyebileceğiniz ürünlere sahip olacaksınız. Sizler aslında kalitenintesadüf olmadığını ve aldığınız ürünün arkasında DNK firmasının olduğunu unutmadan alışverişlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Tüm iş akışlarımızda olabildiğince seri ve hızlı hareket etmekteyiz. Gerek toplu, gerek adet gruplarında ki tüm işleriniz bizlerin sanki ilk işi gibi özenli ve güzel üretilmektedir. Her zaman ürünlerimizin arkasında olduğumuzu ve daha iyi yapmaya çalıştığımızı da siz değerli müşterilerimizin bilmesini isteriz.

Amacımız iş elbiseleri günceliğini korumak ve tüm özellikleri aynı anda sunabilmektedir. Birçok farklı iş grupları için özel tasarımlar ile çalışmakta ve dilerseniz sadece size özel bir tasarım da yapabilmekteyiz. Hızlı seri ve en önemlisi kalite aradığınızda firmamızdan vazgeçmeyecek ve ilk tercihiniz arasına bizi alacağınıza eminiz. Kalitemize ve ismimize güveniyor ve her gün daha iyi olabilmek için çalışıyoruz.

Yola koyulduğumuz günden bu güne iş aşkımızı hiç soldurmadan her zaman daha iyi olabilmek adına çalışmakta ve istenileni sonuna kadar vermeye çalışmaktayız. En kısa zamanda tanışmak ve size özel hizmet verebilmek adına beklemekte ve en iyi işi çıkaracağımızdan şüpheniz olmasın diyoruz. Her zaman aranılan ve işe yaratacak ürün gruplarımız ile hizmet vermeye devam edeceğiniz.

DNK Firması olarak işimizin de uzman kadrosu ile çalışmakta ve iş elbiselerinde her türlü ayrıntıyı düşünerek imalatlarını gerçekleştirmekteyiz. Her ürün grubu da göre önceliklerimizi belirler ve gerekilen gibi tasarımlar ve hayata geçiririz.Zorunlu olan tüm hallere uyulur ve ortaya hem elemanlarınızı şık gösterecek bir iş elbisesine, hem de yapmış odluğunuz meslek grubunuza göre sizleri olabilecek meslek tehlikelerinden korumak adına ince çalışmalar ile tamamlanır.


firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR