• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dog Sports İstanbul

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cenk Koparan

Köpekler, insanların en büyük dostları olarak özellikle ev hayatında en sağlıklı ve güvenilir canlılardır. Ancak günümüz şehir yaşantısında ev hayatı içerisinde hapis olan köpeklerin enerjisini atabilmesi, sağlıklı ve keyifli bir yapıya kavuşması için daha fazla egzersize ihtiyacı bulunur. Köpek dostlarımız için daha rahat bir spor imkanı ve daha rahat bir açık alan oluşturulması gereklidir. Bu amaca yönelik bir hizmet gerçekleştirmek için İstanbul'un Şile ilçesinde Dog Sports İstanbul işletmesi olarak hizmet veriyoruz.

Dog Sports İstanbul olarak, İstanbul evcil hayvan hizmetleri konusunda en güvenilir işletme olarak yıllardır hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşletmemiz bünyesinde köpek eğitimi gerçekleştirilmesi için özel eğitmenler birebir ilgi ve sevgi çerçevesinde eğitim çalışmaları sürdürmektedir. Şehir dışına gerçekleştirilecek seyahatler ve uzun iş seyahatleri sırasında köpeklerinizi emanet edebileceğiniz bir pansiyonumuz yer almaktadır.

Verdiğimiz eğitim, pansiyon ve spor hizmetleri sırasında profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Profesyonel ekip sayesinde doğru bir eğitim ile köpek dostlarımızı hayatın içerisinde daha aktif ve daha özel bir hale getiriyoruz. Ekibimiz pansiyon hizmetleri için binlerce metrekarelik özel bir alanda bakım, veterinerlik ve birebir ilgi ile nitelikli bir hizmet sunuyor.

İstanbul halkı için en büyük ihtiyaçlardan biri olarak görülen ve uzun yıllardır sağlanması gereken bu hizmeti firmamız ilk günden itibaren yüksek nitelikler ile profesyonel şekilde sağlamaktadır. Ayrıca uygun fiyat, kampanyalar, indirimler ve fırsatlar ile siz de bu hizmetlere katılabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR